Özel Derindere Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...
255 randevu alındı.

Özel Derindere Hastanesi randevu ve internetten online randevu alma, hastanenin nerede olduğunun haritadaki yeri, hastanedeki branşlar, iletişim bilgileri, hastane hakkındaki aradığınız diğer tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.
  • Hastane: Özel Derindere Hastanesi
  • Telefon: 0212 888 30 00
  • Faks: 0212 888 38 89
  • Randevu Telefonu: 0212 888 30 00
  • Adres: Merkez Mah. Çobançeşme Cad. Burcu Sok. No:9 Kağıthane / İstanbul
  • İnternet Sitesi:
  • Sponsor Bağlantılar

  • Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
  • E-Mail: hastane@derindere.com

Hastane Haritası

Özel Derindere Hastanesi'nin haritasını görüntülüyorsunuz.
Hastanenin koordinat bilgileri şöyledir Enlem: 41.082542 ve Boylam: 28.970796. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece hastanenin nerede olduğunu daha net görebilirsiniz. Not: Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Özel Derindere Hastanesi online randevu ve telefonla randevu alma, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastanenin haritadaki yeri, nerede, nasıl gidilir ve hastane hakkında güncel bilgiler gibi bulmak isteyebileceğin her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsin.

 

Özel Derindere Hastanesine; online randevu ve telefondan randevu alma sistemlerini bulabilir, hastane adresini harita üzerinde detaylı görebilir, telefon, faks ve diğer iletişim bilgilerini bulabilir, hastane hakkındaki resmi iletişim kanallarını bulabilir, hastane için görüş ve yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde hastane hakkında yorum yazabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

399B– 44B – 48B – 48N – 48H – 48 – 62G numaralı iett otobüsler kullanarak hastaneye ulaşabilirsiniz.
Özel Derindere Hastanesine en yakın durak Kağıthane Durağıdır. Bu durakta indikten sonra yaklaşık 4-5 dakikalık yürüme mesafesiyle yönlendirme levhalarını takip Hastanemize ulaşabilirsiniz.

Metrobüs: Zincirlikuyu veya Avcılar metrobüsüne binerek Mecidiyeköy Durağı’nda ininiz. Mecidiyeköy otobüs durağındaki 48 – 48N numaralı otobüsten Kâğıthane Durağında indiğinizde Hastanemize ulaşabilirsiniz.


Sponsor Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir