Güneşli Erdem Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5,00 - 2 oy
Loading...
177 randevu alındı.

Güneşli Erdem Hastanesi randevu ve internetten online randevu alma, hastanenin nerede olduğunun haritadaki yeri, hastanedeki branşlar, iletişim bilgileri, hastane hakkındaki aradığınız diğer tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.
 • Hastane: Güneşli Erdem Hastanesi
 • Telefon: 444 0 494
 • Faks: -
 • Randevu Telefonu: 444 0 494
 • Adres: Güneşli Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:72-74 Bağcılar / İstanbul
 • İnternet Sitesi:
 • Sponsor Bağlantılar

 • Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
 • E-Mail: -

Hastane Haritası

Güneşli Erdem Hastanesi'nin haritasını görüntülüyorsunuz.
Hastanenin koordinat bilgileri şöyledir Enlem: 41.040031 ve Boylam: 28.825411. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece hastanenin nerede olduğunu daha net görebilirsiniz. Not: Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.


Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Güneşli Erdem Hastanesi online randevu ve telefonla randevu alma, adresi, telefon numarası, haritadaki yeri, tahlil sonuçları, iletişim bilgileri gibi hastane hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Hizmet odaklı anlayışı ile 27 yıldır hizmet veren, deneyimli kadrosuyla, teknoloji ile bilimi buluşturan Erdem Hastahanesi, Çamlıca ve Ümraniye’den sonra şimdi de Güneşli’de Avrupa yakasına ve yurtdışından gelecek hastalara hizmet veriyor.

Akıllı bina ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış Erdem Hastahanesi 20.000 metrekarelik kapalı alana sahip.

Dünya Standartlarında oluşturulmuş ameliyathane ve yoğun bakım servisleriyle hastalarına güvenli ve sağlıklı hizmeti sunuyor.

Güneşli Erdem Hastahanesi 150 yatak kapasitesi ile hastaların her türlü ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak hazırlanmış hasta odaları, suit odalar ve engelli odaları ile birlikte hasta yakınlarını ziyaret etmek isteyen, yakınlarına eşlik etmek isteyen refakatçiler için de dinlenme odalarıyla, misafirlerinin evinde hissedeceği konforlu bir ortam sunuyor.


Sponsor Bağlantılar

2 Yanıt

 1. Zubeyde eren dedi ki:

  Süper ilgi güler yüzlü doktorlar çok deneyimli

 2. Zübeyde EREN dedi ki:

  Özel hastaneler arasında en iyisi tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir