Alo 182 hastane randevu hattı ücreti ne kadar? (Sponsor Bağlantılar)


      


182-telefon-hastane-randevu-sistemiSayfamız üzerinden pek çok sorular sorulmaktadır. Alo 182 ücreti ne kadar, 182 telefon numarası ücretlimidir, 182 yi ararsak dakikası ne kadar yazar, 182’den randevular paralımıdır gibi günde pek çok sorular almaktayız. Bu soruların cevabını şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

 

182 randevu hattı acil bir arama olmadığından dolayı ücretlidir.

 

Cep telefonunuzdan veya sabit bir hattan, ev telefonundan 182’yi aramanın ücreti eşittir. Bu konuda resmi açıklama şöyledir;

 

“Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ücretlendirmede ana kuralları ve üst sınırı belirlemektedir. Hem sabit hatlardan hem de cep telefonlarından 182′ yi aramak sabit bir telefon hattını aramakla eşdeğerdir. BTK’ ya göre Türkiye’ de sabit hatları aramak dakikası en fazla 46,25 kuruştur. Türk-Telekom dakikası 7-15 kr. arası ücretlendirme yapmakta olup, tarifeler değişebilmektedir. GSM firmaları da BTK’ nın belirlediği bu üst sınırı geçemez.”

Not: Sitemiz üzerinden alınan online randevular tamamen ücretsizdir.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(1 Yorum)

  1. HASAN BASRİ GÜLDEREN diyor ki:

    Acı olarak getirildiğimde acil doktorlarım ve personelinize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca serviste beni tedavi eden UZ.DR HÜLYA YOLAÇAN kardeşime de teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.Hastanemizden memnunum.


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2020 Hastane Randevu - Hastanelere online randevu alma, hastaneler hakkında güncel bilgiler, hastane adreslerini ve haritalarını bulabilirsiniz.